רשמים מכנס 2015

משתתפות כנס תמך 6 מספרות על מה שהשיגו בעקבות הכנס/ אסתי לוין

גב'  טויסיג, בעלת חנות התכשיטים "בסט גולד"

"אני מפיקה הרבה תועלת מהכנס השנתי של תמך. בתור אשת עסקים חרדית, אין לי זמן ללמוד הרבה על העסק שלי, והכנס הוא הזדמנות להתחדש, לשמוע עוד רעיונות, להשתדרג מבחינה מקצועית.

בשנה שעברה התחברתי מאוד להרצאה של חיים ולדר, היא הבהירה וחידדה לי תובנות והעניקה לי נקודות למחשבה. נהניתי במיוחד מהגישה: תאמין בעצמך; אם תאמין – תוכל; אל תיחלש ממשפטים של אנשים.

הכנס נתן מענה לעניינים רבים שאשת עסקים תמיד חווה ולא תמיד יודעת להגדיר. קיבלתי שם כוחות, כלים והרבה טיפים שווים.

הסדנה של מיכה שלם, בנושא מכירות, נתנה לי הרבה מאוד.

באופן כללי, הכנס השנתי הוא בשבילי תחנת דלק והזדמנות להחליף אווירה, להחכים ולהתקדם. אני לא יוצאת הרבה לאירועים, אבל אם תמך היו עושים שני כנסים בשנה – הייתי מגיעה לשניהם".

harzaot2

חיה רויזי וורהנד – יועצת ארגונית, בעלת העסק "בסדר גמור"

"הכנס של תמך בשנת תשע"ה היה בעבורי קפיצת דרך משמעותית.

השתתפתי בהגרלה הסינית והצגתי בה שתי מגרות: אחת הפוכה ואחת מאורגנת. עמדתי ליד הדוכן והסברתי מאות פעמים מה אני עושה ומהו הפרס. נהניתי מאוד לפגוש כל כך הרבה נשים מתעניינות, ומלבד הכיף שבחוויה עצמה – זכיתי לחשיפה רבה מאוד.

מאות נשים ראו אותי, קיבלתי 80 'לידים', ולאחר הכנס התקשרו נשים רבות. הייתה לי הרבה עבודה – אבל היה לי שווה מאוד, קיבלתי קליינטים רבים תוך זמן קצר. אפילו בשבוע שעבר (כשבועיים לפני כנס תשע"ו) התקשרה אליי לקוחה ששמרה כרטיס ביקור שלי מהכנס ההוא".

 נטוורקינג

יפה גרינצייג, בעלת החנות "אבני-החושן"

אם תשאלי מה היה בשבילי כנס תמך? במשפט אחד: קפיצה קטנה לחו"ל…
ללא הגזמה. קיץ, עונת הנסיעות והטיסות… הרגשתי שאני בשדה התעופה הגדול בעולם.
פרט למזוודות היה הכול. הרבה תיקים… ותזזית.
נשים ססגוניות ממהרות לא להפסיד רגע, רגע הטיסה, רגע הזינוק, רגע המעוף. ולא משנה כעת הבנק / הילדים / ההתחייבות / הלקוחות. אני טרום טיסה, כבר בעננים…

כמה טרחו בשבילי? מי אתם, "תמך"?
קוראת את הניוזלטר, שמות עלומים, ובכנס זוכה להכיר אתכם ממש אישית, להתפעל ולהתפעם ולהוקיר אתכם! אנשים שלא מפסיקים לרגע לחשוב עליי כבעלת עסק, ו ב ג ד ו ל.
המקום – רמדה no.1, חצי שנה לפחות אם לא שנה, לארגן יום עסקים מדויק שכזה. להביא את מיטב המרצים "בשפה" וברמה שמתאימה לי, מקצועית וערכית, להתרגש שבוע לפני והרבה יותר משבוע אחרי… לראות את הניצוץ בעיניים של נשות העסקים, לדבר בשפה משותפת, ללא מילים, שפה שרק את מבינה אותה כבעלת עסק… שפה של סקרנות, התפעלות, התעניינות, ולו יתחדש לי רעיון מבריק אחד עם היצירתיות שלי, תסמכו עליי, אעשה מזה כבר "עסק"…
להיפגש עם מאות נשים, לזהות אישה כמוך, בדיוק כמוך, ולא משנה אם היא דוברת צרפתית, אנגלית או ספרדית. גם הגיל לא משחק כאן, כי לנו יש מכנה משותף אחר – העסק.

מחברת עבה לא תספיק לרשום מספרי טלפונים של נשים שפגשת ורעיונות שקיבלת וכרטיסי ביקור שהטמנת. מזכירה אחת לא תספיק לך לעשות סדר מכל השלל…
תנו לי שנה. שנה תספיק לי בע"ה לעשות סדר, להכיל הכול, להבין גם בין השורות וליישם… בעזרת ה'. מחכה לכן צוות "תמך" יקר לשנה הבאה בירושלים הבנויה.
אוהבת אתכן,

יפה

Temech Conf 5775 388edit