רו"ח אביגייל שיקוביצקי מנכ"ל ובעלים של "מישור" שירותי חשבונאות למוסדות ולגופים מונציפאליים. אביגיל התחילה בעולם העסקים כסופרת צעירה אהובה אך משמצאה את המספרים היא מנהלת אותם עם צוות של ארבעים וחמש עובדות במשרדים בירושלים ובבני ברק.

רחל רובינפלד בעלת המותג "קמח רובינפלד" יצרה מותג ממוצר חסר מיתוג. הקמח ועימו ליין מוצרים נלווים נמכר בנקודות מכירה בכל רחבי הארץ ובחנויות. כיום, המותג מוביל מהפכת בריאות ומודעות לתזונה בקהילה.

ד"ר עו"ד יניב זייד – "דוקטור שכנוע" – מומחה בינלאומי לשכנוע, מחבר הספרים רבי המכר "לדבר בפני קהל", "לדבר בפני לקוח", "שכנעת אותי!" ו"שכנעת אותי שוב!" יציג בכנס את "אמנות השכנוע" – כיצד לשכנע לקוחות לקנות דווקא מכן, להניע אנשים לפעולה ולהשתמש ביתרונות הנשיים לטובתכן"

זאב וקסברג מבעליה של "מלכות וקסברגר" יגלה איך תשמישי קדושה הפכו לפריטי יודאיקה צבעוניים ועכשיויים שמקרבים לבבות בכל הגילאים, בכל הקהילות. האמנות וגישה העסקית יחד הפכו עסק משפחתי לחברה שמעסיקה מעל שבעים עובדים בארץ ובעולם.

אורלי יצחקי הבעלים של WiseStamp פיתחה שירות מינימליסטי לעסקים: במקום להוציא אלפי שקלים על תשתיות וערוצים לפרסום העסק כשהעסק עדיין לא התחיל להביא לקוחות ולהכניס כסף, חברת WiseStamp מציעה לעסקים את החבילה הכי ממוקדת והכי משתלמת. אורלי תגלה איך מפרסמים במינימום עלויות. החברה מעניקה שירות לכשלוש מאות וחמישים אלף לקוחות ששולחים דרכה מעל חמש עשרה מיליון אימיילים בכל חודש.

נגה וידר  מUpGrade בונה מותגים שמשנים לאנשים את החיים. נגה תלמד מהו מיתוג ותיתן "זריקת מרץ שיווקית" לעסק כשהיא מוכיחה שיש דרך מהנה להסביר את הייחודיות של העסק שלך, את השירות הספציפי שאת מעניקה ומה הבידול שלך מהקולגות ומהמוצרים האחרים שבשוק. סדנה מקצועית ומעשית על מיתוג.

ירון בן שאול הוא מנכל ובעלים של חברת Hometalk שעוסקת בתחום "עשה זאת בעצמך" ומפיקה סרטוני הדרכה לחובבי התחום ברשת. Hometalk הפכה מידע טכני לבאזז מלהיב, וירון בן שאול יסביר כיצד זה קרה ואיך את יכולה להשתמש בשיטה שלו בעסק שלך.